تخلیه چاه مطهری

از بین بردن چربی چاه فاضلاب

برای از بین بردن چربی لوله فاضلاب ابتدا باید بدانید که روغن و چربی فاضلاب از کجا می آید تا بتوانید از جمع شدن آن داخل چاه فالضاب جلوگیری نمایید در اینجا کلیه توضیح داده شده است.

سیستم فاضلاب بهداشتی شهر از لوله هایی به نام شبکه فاضلاب شناخته شده که خانه ها و شرکت هارا به مراکز تصفیه خانه فاضلاب عمومی متصل می کند.

زمانی که چربی ها و روغن ها در سینک  ظرفشویی توالت یا هر لوله فاضلابی دیگر انباشته می شود می تواند مشکلات بسیار زیادی را نه تنها برای خانه شما بلکه برای شبکه های فاضلاب شهری نیز به وجود آورند.

چربی ها به مرور زمان لوله فاضلاب منزل شمارا مسدود می کند و منجر به برگشت فاضلاب به داخل منزل و یا به اصلاح باعث بالا زدن آب چاه می شوند در این شرایط است که شما را وارد به پیدا کردن جواب سوالات زیر می کنند:

. از بین بردن روغن فاضلاب آشپزخانه

. از بین بردن روغن فاضلاب دستشویی

. از بین بردن روغن فاضلاب ظرفشویی

. از بین بردن روغن فاضلاب سینک

. از بین بردنروغن فاضلاب لباسشویی

. از بین بردن روغن فاضلاب خانه

. از بین بردن روغن فاضلاب روشویی

. از بین بردن چربی فاضلاب

علت تجمع چربی در لوله فاضلاب

خوب است بدانیم که وقتی چربی ها و روغن ها در سینک فاضلاب ها یا توالت ها ریخته می شوند هم برای ساکنین ساختمان و هم برای شهر مشکل ایجاد می کنند نظافت منزل و ساختمان به صورت دوره ای و منظم کمک می کند تجمع چربی در لوله ها کمتر اتفاق بیفتد اما با این وجود بروز این اتفاق اجتناب ناپذیر است.
فراموش نکنید که باشستشو هیچ گاه چربی از بین نمی رود بلکه چربی ها همواره در دیواره لوله فاضلاب رسوب میکنند و افزایش این فر آیند منجر به گرفتگی و آسیب های بسیار هزینه بر خواهد شد.
بر اساس شواهد معمولا رایج ترین منابع چربی روغن و خانگی که به عنوان علت تجمع چربی در لولهه8 فاضلاب شناخته می شوند عبارتند از:
1- گوشت و سایر ضایعات مواد غذایی مانند چربی ها گوشت خوک روغن پخت وپز کره و مارگارین
2- سس غذا و سس های سالاد
3- محصولات لبنی نظیر شیر خامه ماست کفیر پنیر
4-- لوازم آرایشی اعم از لوسیون کرم صابون
ورود تمام موارد فوق قرار گیری تمام مواد فوق در محیط سرد سبب سفت شدن آن ها خواهد شد. سفت شدن چربی در دیوار لوله ها در دراز مدت می تواند به عدم خروج آب و سر ریز شدن فاضلاب شود رشد میکروب های بیماری زا آلوده سازی آب های زیر زمینی روانه شدن آب فاضلاب در محل زندگی تنها بخشی از خسارات تجمع چربی در لوله ها است پس چه بهتر است که همواره با مدنظر قرار دادن عبارت پیشگیری به از درمان به جای بروز این اتفاقات در نخستین گام چربی ها را از روی ظرف ها جدا کنیم و سپس آن ها را درون سینک قرار دهیم.

روغن و چربی لوله فاضلاب چگونه باعث گرفتگی می شوند.؟

زمانی که روغن و چربی وارد لوله فاضلاب سینک ظرفشویی اوالت دیگر لوله های فاضلاب می شوند به دلیل خنک بودن فضای داخل لوله سفن و سخت می شوند و به جداره لوله میچسبد با گذشت زمان هر چه روغن و چربی وارد لوله ها می شود به چربی های قبلی مبچسبد و باعث زیاد شدن حجم آنها می گردد.
به این ترتیب به مرور زمان چربی های انباشته شده سبب گرفتگی لوله فاضلاب بالاز دن آب چاه می شوند و شمارا مجبور به استفاده از خدمات چربی زدایی لوله فاضلاب می کنند هر چه حجم این روغن ها زیاد باشد زمان زیادی هم برای از بین بردن چربی لوله فاضلاب نیاز است

راهکار های از بین بردن چربی لوله فاضلاب

گرچه مایع ظرفشویی یک حلال چربی لوله فاضلاب است اما آن قدر قدرتمند نیست که بتواند راه لوله کاملا مسدود را باز کند همانطور که میدانید معمولا لوله فاضلاب مرتبط با سینک ظرفشویی در اغلب مواقع در اثر چربی مسدود می شود در چنین شرایطی راهکار های متفاوتی وجود دارد که می تواند متناسب با میزان تجمع چربی به شما کمک کند.

1- محصولات بازکننده لوله موجود در بازار

استفاده از انواع لوله بازکن از جمله نخستین راهکارهای بی دردسر به جهت از بین بردن چربی لوله محسوب می شود این محصولات قادرند در تجمع چربی های سخت نفوذ کرده و لوله را پاک کنند برای افزایش بهره مندی از اینن محصولات تنها کافی است پس از خریداری لوله بازکن ها به صورت ایستاده آن را درون سینک بریزید و به مدت 1 ساعت الی یک شبانه روز آن را رها کنید پس از طی شدن این زمان قدرت لوله بازکن ها را خواهید دید. به خاطر داشته باشید که هر بار از میزان مناسبی به جهت زدودن چربی از لوله استفاده کنید.

2 - فنر لوله فاضلاب

اگر چه این راه مشکل است اما میتواند یک راهکار قطعی به جهت از بین بردن چربی لوله فاضلاب باشد با استفاده از فنر مخصوص لوله فاضلاب و یک دریل می توان مسیر لوله را باز کرد این راهکار خیال شمارا برای چندین ماه آسوده خواهد کرد در انتهای این بخش لازم به ذکر است که بگوییم اگر چه فنر راهکار قطعی برای ازبین بردن چربی لوله محسوب میشود اما در صورت عدم مهارت کافی می تواند موجب شکستن لوله شود.

3- محلول خانگی از بین بردن چربی لوله فاضلاب سرکه سفید

محلول سرکه سفید و آب جوش از جمله ارزان ترین راهکارهای برای ازبین بردن چربی لوله فاضلاب محسوب می شود ساخت یک محلول به نسبت 1 به 1 از آب جوش و سرکه سفید میتواند دوای تجزیه چربی های سفت و سخت درون لوله ها باشد.

4- واتر جت و خدمات لوله بازکنی

اگر مشکل با راهکار های بیان شده حل نشد باید سراغ خدمات لوله بازکنی بروید واتر جت یکی از دستگاه گران و مطلوب در این خدمات است به یاد داشته باشید که برای استفاده از این دستگاه مسدود سازی سایر چاه های فاضلاب اعم از درپوش حمام ، سرویس های بهداشتی واجب است در این روش آب با فشار قوی وارد لوله مسدود شده میشود فشار قوی آب قادر است همچون چاقو تمام چربی های تجمع یافته اطراف لوله را از بین ببرد واتر جت معمولا از جمله وسایل مفید در حیطه چاه و فاضلاب است.

روغن و چربی لوله فاضلاب از کجا می آید؟

دلایل اصلی ایجاد رسوب و چربی لوله فاضلاب عبارتند از :
1- گوشت و سایر پسماند مواد غذایی
2-رب. سس و آب انواع گوشت
3- محصولات لبنی(شیر خامه ماست کفیر پنیر)پ
4- شیرینی ها
روغن پخت پز کره
5 لوازم آرایشی بهداشتی

از بین بردن چربی چاه فاضلاب

گرفتگی لوله فاضلاب با چربی چه تاثیری بر روی سیستم فاضلابی دارد؟

ممکن استخیال کنید زمانی که چربی های گفته شده را درون لوله های فاضلابی میریزند به سادگی از بین میروند اما خبر بد این است که اینطور نیست و به هیچ عنوان چربی لوله فاضلاب به خودی خود از بین نمیروند بلکه این روغن ها درون لوله های فاضلاب منزل شماجمع می شوند و باعث انسداد می گردند و مشکلات زیر را به وجود می آورد:
. بالا زدن آب و برگشت فاضلاب به داخل منزل محیط کار یا خانه همسایه
. جمع شدن آب چاه در زیر زمین یا پارکینگ
. قرار گرفتن در معرض میکروب و بیماری
. افزایش هزینه برای نگهداری و تعمیر لوله های آسیب دیده
. امکان بروز نشتی فاضلاب به دیوار های سقف یا کف زمین

بهترین روش از بین بردن چربی لوله فاضلاب

خوشبختانه روش های متفاوتی برای ازبین بردن چربی لوله فاضلاب وجود دارد که از جمله بهترین و مهم ترین آن ها می توان به استفاده از انواع لوله بازکن شیمیایی و مخلوط آب جوش و سرکه سفید اشاره کرد با ساخت محلول آب جوش و سرکه سفید به نسبت مساوی می توان انسداد لوله فاضلاب را از بین برد. هم چنین ترکیب مایع سفید کننده پودر ماشین لباسشویی و آب جوش از دیگر محلول های جادویی محسوب می شوند که قادر به تجزیه چربی در لوله هستند.
پس هرگاه بوی نامطبوع از سینک خود احساس کردید به منظورپیشگیری حتما از دو محلول معرفی شده در این بخش مقاله استفاده کنید در بسیاری از موارد ودر هنگامی که هیچ یک از این دو راهکار منجر به بازشدن لوله نشد میتوان به کمک یک فنر متخص لوله و دریل قوی راه لوله را در عرض چند دقیقه باز کرد.

چگونه می توانید از گرفتگی لوله فاضلاب با چربی نمایید؟

. به هیچ عنوان چربی ها و روغن ها گفته شده را داخل لوله ها نریزید.
. همواره از توری های فاضلابی مخصوص برای لوله ها استفاده نمایید.
. به طور مرتب هر چند وقت یکبار آب جوش درون لوله فاضلاب بریزید

منهول فاضلاب

چربی ها و روغن های لوله فاضلاب را چگونه از بین ببریم؟

بهتر است به جای ریختن چربی ها به داخل لوله ها از روش های زیر استفاده نمایید:
. اجازه دهید روغن و چربی ها خنگ و سفت شوند سپس آنها را خرد کنید و داخل سطل زباله بریزید
. روغن پخت پز را می توانید درون نایلون های پلاستیکی بریزید و آن را به سطل زباله قرار دهید.
. بهتر است خانم های برای پاک کردن آرایش خود از دستمال استفاده کنند و به هیچ عنوان در سینک ظرفشویی یا روشویی سرویس بهداشتی صورت خود را نشویید.
. کرم خمیر دندان و موادی شبیه به اینها باعث گرفتگی می شوندتا حد ممکن از ریختن آنها به درون لوله ها جدا خودداری کنید.

بهترین روش از بین بردن چربی لوله فاضلاب چیست؟

به گفته کارشناسان امور تاسیساتی کشور بهتر راه حل برای از بین بردن چربی چاه فاضلاب و از بین بردن چربی لوله فاضلاب دستشگافنر برقی است
فنر برقی با داشتن آلیاژ انعطاف پذیر و بدون نیاز به کنده کاری کلیه چربی ها و روغن های چسبیده دیواره لوله ها را از بین میبرد.
این دستگاه قادر است هر نوع گرفتگی را باز کند و لوله ها را از هر گونه چربی پاکسازی نماید.
برای از بین بردن چربی لوله فاضلاب 100% تضمینی این کار توسط شرکت امیران سرویس به بهترین شکل ممکن با تعرفه اتحادیه لوله بازکنی انجام می شود.

شرکت امیران سرویس برای از بین بردن چربی لوله فاضلاب چه کاری انجام می دهد؟

امیران سرویس متخصصین بسیار زیادی در زمینه لوله بازکنی برای از بین بردن چربی چاه فاضلاب دارد این سرویسکاران با تجربه بسیار بالا می تواند در سریع ترین زمان ممکن اقدام به چربی زدایی لوله های فاضلاب منزل شما نمایند.

برای انجام کار کافی است هر کجا ی تهران که هستید با شماره در ج شده در سایت تماس بگیرید تا نسبت به آدرس شما نزدیکترین سرویسکار به محل اعزام نمایین
شرکت امیران سرویس شبانه روزی بدون تعطیلی در خدمت شماست تا با دستگاه های حرفه ای و جدید چربی لوله فاضلاب منزل شمارا از بین ببرد.

صفحه های پر بازدید لوله بازکنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تماس ( کلیک کنید )