از بین بردن چربی چاه فاضلاب

گرفتگی لوله های آب گرم و نحوه رفع آن

عمده ترین دلیل گرفتگی لوله های آب گرم وجود رسوبات داخل آن است که باعث کاهش فشار آب می شود و شما می توانید با استفاده از محلول میتره جرم گیری را انجام دهید به مرور زمان لوله های آب کرم شیرآلات منازل ، حمام ، روشویی و ظرفشویی دچار شوره سفید رنگی می شوند که حاکی از رسوب لوله هاست که برای سلامتی بدن شما خیلی مضر است و در عین حال یکی از عوامل کاهش فشار آب گرم می شود خرابی و وجود جرم رسوبات و… از عوامل کاهش فشار آب لوله های ساختمان می باشند که باید نسبت به رفع آن اقدام کنید.

با وارد شدن آب معدنی داخل لوله های آب موادی چون سولفات منیزیم سولفات کلسیم و کربنات کلسیم روی دیواره لوله ها می چسبد که به آن رسوب می گویند لایه های رسوب داخل لوله آب گرم با بخار شدن آب و گرم شدن آب به مرور زمان زیاد می شودتا جایی که با وجود فشار بالای آب ساختمان شاهد کاهش فشار آب گرم ساختمان خواهید بود. در صورتی که زود تر جرم گیری لوله آب گرم انجام نشود حتی ممکن است منجر به سوراخ شدن و پوسیدگی لوله آب و مسدود شدن کامل آب شود.

2- آثار مخرب رسوبات داخل لوله آب گرم

1-- ایجاد پوسیدگی و خوردگی لوله
2- مسدود شدن کامل شیرها و لوله هاییی که آب گرم از آن عبور می کند.
3- افزایش ضخامت جداره داخلی مخازن حرارتی که باعث مصرف حرارت برای گرم شدن بیشتر آب و حتی خوردگی و پوسیدگی لوله های آب می شود.
4- افت راندمان موتور خانه و مبدل لوازم حرارتی
5-سوراخ شدن لوله ها بر اثر استفاده از جرم گیر و مواد شیمیایی برای رفع گرفتگی لوله آب گرم

3- روش های رفع گرفتگی لوله آب گرم ساختمان

1) سیستم رسوب زدایی و رفع گرفتگی با پالس الکتریکی

1-بدون برش لوله ها از پالس الکتریکی استفاده می شود
2- رسوبات داخل لوله ها به پودری نرم تبدیل می شود که با آب شسته می شود.
از مزایای این نوع جرم گیری می توان قابلیت نصب آن روی تمامی لوله های مس آهن پلاستیک استیل و لوله های ترکیبی.... اشاره کرد.

2) رسوب زدایی با تکنولوژی تصفیه الکتریکی

این نوع رسوب زدایی با ایجاد میدان مغناطیسی انجام می شود که باعث عبور آب از بین میدان مغناطیسی و تغییرات در ساختار بلوری منیزیم و کلسیم می شود که آنرا به آرگونیت تبدیل می کند.

3) استفاده از محلول رسوب زدایی میتره

استفاده از روش های سنتی باعث قطع شدن توقف سیستم و باز و بسته کردن تجهیزات می شود در صورتی که استفاده از میتره بعنوان جرم گیری لوله ه ها یکی از رایج ترین روش های رسوب زدایی لوله آب گرم است.

مزایاس استفاده از محلول میتره

. پیشگیری از ایجاد رسوب
. رسوب برداری
. جلوگیری از خوردگی لوله ها
/ بدون بو و تبخیر
.عدم ایجاد خوردگی و سوراخ در فلزات
. کاهش هزینه ها
. افزایش راندمان تاسیسات
محلول میتره محلولی شیمیایی که شباهت زیادی با نمک طعام دارد و در صورت تماس با پوست یا چشم باعث از بین بردن چربی و ایجاد خشکی می شود/

صفحه های پر بازدید لوله بازکنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تماس ( کلیک کنید )