فنرزن چاه توالت

بهترین مکان برای نصب توالت فرنگی کجاست؟

بهترین مکان برای نصب توالت فرنگی یکی از رایج ترین سوالاتی می باشد که اغلب افراد در زمان ساخت سرویس بهداشتی ئ نصب توالت فرنگی باآن مواجه می باشد؟نصب والت فرنگی در حمام بهتر است یا سرویس بهداشتی وچرا؟در کدام نقتهاز ساختمان سرویس بهداشتب و توالت فرنگی  را قرار دهیم و چرا؟و سوالات دیگری که پاسخ به آنها می تواند شمارا در انتخاب بهترین مکان برای نصب توالت فرنگی راهنمایی کند. گروه خدمات فتی امیران سرویس ارائه دهند خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه در تهران در ادامه به ای سوالات پاسخ داده و دلایل آن را بررسی خواهد نمود. 

بهترین مکان برای نصب توالت فرنگی حمام است یا سرویس بهداشتی؟

پاسخ به این سوال در مرحله اول به میزان فضای موجود در ساختمان که برای سرویس بهداشتی اختصاص داده شده و محلی که لوله خروجی برای توالت فرنگی در نظر گرفته شده است بستگی دارد در ساختمان هایی که با مشکل کمبود فضا برای سرویس بهداشتی مواجه می باشند توالت فرنگی در حمام نصب می گردد اما به طور کلی به چند دلیل مهم می توان گفت که بهتر است توالت فرنگی و حمام در فضای جدا از هم قرار داشته باشند که عبارتند از:

. جانمایی توالت فرنگیو سرویس بهداشتی در حمام باعث میشود فضای مناسبی برای قرار دادن دستمال توالت در آن وجود نداشته باشد و در اغلب مواقع نم و رطوبت روی دستمال ها احساس شود.

. در زمان استفاده از حمام سایر افراد منزل نمی توانند از توالت فرنگی استفاده کنند و بالعکس.

..اگر فاصله توالت فرنگی با دوش حمام کوتاه باشد آب و کف زیادی در زمان استفاده از حمام بر روی توالت قرار گرفته وبه مرور منجر به ایجاد لک و کثیفی خواهد شد درنتیجه همیشه وبه طور مداوم باید پس از دوش گرفتن نسبت به شستن و خشک کردن توالت اقدام شود.

. با گرم شدن فضای داخل حمام ممکن است بوی فاضلاب از توالت خارج شود که از نظر بهداشتی برای سلامت افراد مناسب نیست.

البته در بسیاری از مواقع انتخاب بهترین مکان برای توالت فرنگی به سلیقه و خواسته های ساکنین منزل بستگی داشته و به دلایل مختلف ممکن است قرار گرفتن توالت در حمام را ترجیح دهند  در حالت کلی سرویس بهداشتی یکی از آلوده ترین نقاط در هر ساختمان می باشد و به همین خاطر لازم است حتی االامکان از قرار دادن آن در روبروی سالن پذیرایی و کنار آشپزخانه خودداری شود.

تفاوتی ندارد که توالت فرنگی در حمام قرار داشته باشدیا سرویس بهداشتی در هر صورت لازم است چند نکته مهم را در انتخاب بهترین نقطه برای آن در نظر داشته باشید:
. با توجه به میزان فاصله از شیر آب و فاصله از دیوار های جانبی سرویس بهداشتی برای نصب دستمال توالت و نشستن بهترین مکان برای نصب توالت فرنگی انتخاب کنید تا بیشترین استفاده را از آن ببرید.
. در برخی از موارد مشاهده میشود که توالت فرنگی با اختصاصدادن کمی ارتفاع نصب می گردد یا آن را از سایر بخخش های سرویس بهداشتی با دیوار یا شیشه جدا می کنند انجام اینکار هیچ الزامی نداشته و تنها برحسب سلیقه این کار انجام میشود.
. برای جانمایی درست و مناسب توالت فرنگی در زمان خرید دقت داشته باشید که ارتفاع کاسه توالت استاندارد باشد. چون در غیر این صورت با استفاده از آن افراد با مشکلاتی از قبیل کمردرد و زانو درد مواجه خواهند شد در این شرایط می توان زیر توالت فرنگی کمی ارتفاع ایجاد کرد تا مشکل برطرف گردد.

لوله بازکنی و سرویس توالت فرنگی در تهران


گروه خدمات فنی امیران سرویس با سالها تجربه در زمینه ارائه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه در تمام نقاط تهران در مجموعه فعالیت های خود سرویس توالت فرنگی را قرار داده است برای استفاده از خدمات این مجموعه می توانید از راه های ارتباطی ذکر شده در پایین صفحه استفاده نمایید.

بهترین مکان برای نصب توالت فرنگی

صفحه های پر بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تماس ( کلیک کنید )