لوله بازکنی شهرک محلاتی

لوله بازکنی را بدون کثیف کاری انجام دهید

همه ما میدانیم که کارها و خدمات مربوط به لوله بازکنی و گرفتگی لوله فاضلاب کثیف کاری های خاص خودرا دارد و آرزوی  هر بانوی ایرانی اینن است که یا اصلا لوله فاضلاب منزلشان نگیرد و یا اگرگرفت جایی باشد که با خیالی جایی باشد که خیالی آسوده کار را به آنها بسپارد بدون اینکه جایی از خانه کثیف شود!

شرکت ما در تهران دست به ابتکار  فوق العاده ای زده و با استفاده از سرویسکاران حرفه ای و همچنین دستگاه های بروز و پیشرفته توانسته تمامی مراحل لوله بازکنی را حداقل کثیف کاری انجام دهد.

شرکت امیران سرویس که چندین سال است در این زمینه تخلیه چاه و لوله بازکنی فعال است به مشتریان خود این اطمینان را میدهد که اگر از خدمات این مجموعه استفاده کنند لذت دریافت خدمات چاه بازکنی با حداقل کثیف کاری را تجربه کنند.

چرا لوله فاضلاب مسدود می شود و آب را پس میزند؟

خیلی از مردم این موقیت را تجربه کرده اند. زمانی که در حال استفاده از سینک ظرفشویی هستند و مشاهده می کنند که دقیقا از قسمتی که سیفون زیر سینک به لوله دیوار وصل شده آب را پس میزند یا وقتی که ا سرویس بهداشتی استفاده نمی کنند بدوون دلیل آب از توالت بالا می زند. تمام این مشکلات دلایل روشنی دارند که عبارتند از:

ریختن موی بلند درون لوله 

وجود لجن رسوب و جرم

تفاله چای و قهوه 

شکستگی لوله

روغن و چربی سفت شده در لوله

افتادن هر گونه اشیاء کوچک و بزرگ 

پسماند مواد غذایی و میوه جات 

ریختن مواد فیبری مانند ماکارونی 

کم بودن شیب لوله  فاضلاب

ریختن هر گونه مصالح ساختمانی مانند سیمان

 

تمام این گرفتگی ها در دو حالت رخ میدهد. در حالت اول که شایع ترین نوع گرفتگی است در لوله فرعی یعنی لوله بازکنی داخل واحد اتفاق می افتد مسدود شدن لوله در چنین مواقعی معمولا به دلیل گرفتگی شترگلو  یا همان سیفون اتفاق می افتد. در حالت دوم که کمی سخت و پیچیده تر از حالت اول است گرفتگی در لوله اصلی یا مشاع رخ میدهد که مربوط به تمام ساکنین می شود.

 

در هر دوحالت نیاز به لوله بازکنی دارید تا فردی متخصص با استفاده از فنر برقی بتواند مسیر خروجی لوله را باز کند . لازم به ذکر است حالت دوم در برخی مواقع مردم با پر شدن چاه فاضلاب اشتباه گرفته می شود و فکر میکنند نیاز به تخلیه چاه می باشد در صورتی که در بسیاری از مواقع تنها یک گرفتگی ساده رخ داده که با خدمات لوله بازکنی به راحتی قابل رفع است.

در خدمات چاه بازکنی شرکت امیران سرویس چه اتفاقاتی می افتد؟

آشنا شدن با دلایل گرفتگی و مسدود شدن راه آب فاضلاب به شما کمک می کند تا با مراحل باز کردن مسیر خروجی فاضلاب بهتر آشنا شوید و بدانید که لوله بازکنی چه کاری انجام میدهد.
در شکرت امیران سرویس برای باز کردن هر نوع گرفتگی مراحل زیر طی می شود.
مشتریانی با شماره پشتیبانی شرکت تماس می گیرند مشکلشان را مطرح می کنند.
کرشناسان پشتیبانی امیران سرویس بر اساس نوع مشکل که میتواند گرفتگی لوله باشد یا پر شدن چاه فاضلاب سرویسکار مورد نظر را به محل اعزام می کند.
اعزام نیروی متخصص از نزدیکترین محل به مشتری انجام می شود تا سریعا به آنجا برسد.
نیرو فنی نوع شدت گرفتگی را با فنر زدن مشخص می کند تا بداند با چه فنری می تواند گرفتگی را کامل باز کند.
سپس دستگاه ژنراتور برقی را آماده کرده و فنر مورد نظر را به آن وصل می کند تا با استفاده از آن بتواند گرفتگی را از بین ببرد.
در آخر برای اینکه مشتری از کیفیت کار رضایت داشته باشد باز بودن مسیر لوله با ریختن حجمزیاد آب تست می شود.
لازم به ذکر است خدمات لوله باز کنی شبانه روز ی تهران در شرکت امیران سرویس همانطور که گفته شد با حداقل کثیف کاری صورت می گیرد .
کلیه خدمات توسط شرکت امیران سرویس در سراسر تهران ارائه داده می شود عبارتند از :
لوله بازکنی با دستگاه
رفع گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی
رفع بوی بد فاضلاب
بازکردن گرفتگی لوله با سیمان و قیر
در آوردن اشیا ار داخل چاه توالت و لوله فاضلاب
تخلیه چاه فاضلاب
تعویض شترگلو


آیا فنر برقی باعث سوراخ شدن یا شکستن لوله و کاسه توالت نمی شود.؟

از زمانی که شرکت ها لوله بازکنی تهران و دیگر شهرها شروع به کار کردند یک عقیده غلط بین برخی مردم شکل گرفت که به سرعت همه گیر شد. بعضی از مردم به دلیل تجربه تجربه تلخ در لوله بازکنی بافنر فکر می کردند فنر باعث شکستن لوله یا کاسه توالت می شود. در صورتی که این عقیده کاملا غلط است. چون فنر لوله بازکنی دارای آلیاژ انعطاف پذیر است و کاملا مخصوص لوله فاضلاب و همچنین کاسه توالت است.

شرکت هایی که این فنر ها را تولید می کنند با این موضوع آشنا هستند و همواره از آلیاژ ی استفاده می کنند که آسیبی به لوله و کاسه نداشته باشد. اگر مشکل گرفتگی لوله فاضلاب دارید می توانید از شرکت امیران سرویس که بافنر لوله را باز می کند استفاده کنید بدون اینکه نگران شکستن لوله یا کاسه باشید.

فنرزن چاه توالت

نخیلی از مردم همیشه به دنبال این هستند که راهی پیدا کنند تا از شر مسدود شدن لوله و بالا زدن آب خلاص شونددر ادامه راه کارهایی که نتیجه سرویسکاران امیران سرویس می باشد را با در میان میگذاریم تا شما هم با رعایت حتما از توری های مخصوص کفشوی و سینک استفاده کنید.
به هیچ عنوان تفاله چای و مواد غذایی را داخل لوله نریزید.
پس از اصلاح نباید موهای خودرا درون لوله بریزید.
هنگام بازسازی تمامی کفشویها را بپوشانید تا سیمان داخل لوله نریزید.
برای چربی زدایی می تواند هر هفته یک الی دوبار آب و مواد شوینده داخل لوله بریزید.
هر هفته یک بار می تواند سینک را پر از آب کنید و آن را داخل لوله خالی کنید. تا هر چه گیر کرده از بین برود.

فنر زدن لوله وباز کردن گرفتگی لوله پشت بام ( ناودان) بدون کثیف کاری:

گرفتگی لوله و کفشوی پشت بام ( ناودان ) اکثرا هنگام بارندگی رخ میدهد که آب باران و سنگ و زباله های  ریز را وارد لوله می ککند ودر نهایت لوله کیپ می شود.

و برای باز کردن گیر لوله پشت بامنیاز به فنر متراژ بلند  دارد. لوله بازکنی های شرکت با داشتن فنر متراژ گرفتگی را رفع می کنند.

صفحه های پر بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تماس ( کلیک کنید )