رسوب گیری لوله های فاضلاب

روش های جرم گیری لوله های فاضلاب با ساده ترین راه ها:

گرفتگی و رسوب در لوله ها فاضلاب امری طبیعی است که بعد گذر زمان این اتفاق پیش می آید . مهم ترین نکته در این است که برای جرم گیری لوله فاضلاب چه کنیم؟ چه روش هایی برای جرم گیری لوله پلی اتیلن پی وی سی و…. فاضلابی وجود دارد؟

 ازبین بردن رسوب لوله توالت و فاضلاب به اشکال و راه های مختلفی انجام می شود وشیوه آن بستگی به شکل گیر کردن لوله فاضلاب دارد. در ادامه به این موضوع به صورت تخصصی و جزئی تر پرداخته شده است.

آموزش ساده ترین راه های جرم گیری لوله فاضلاب

بر خلاف تصور بسیاری از افراد از بین بردن رسوب لوله فاضلاب کار چندان سختی نیست. وجود رسوب لوله در لوله فاضلاب باعث گرفتگی آن می شود. در نتیجه برای جلوگیری از این اتفاق و بدتر شدن ادضاع باید در جهت حل آن فوری اقدام کرد.

 

4تا از ساده ترین روش های رسوب زدایی لوله فاضلاب موارد زیر می باشد:

[] استفاده از فنر لوله بازکنی
[] استفاده از جرم گیر لوله فاضلاب
[] کمک از متخصصین لوله بازکنی
[] استفاده از مخلوط جوش شیرین و سرکه

از بین بردن چربی چاه فاضلاب

1- از بین بردن رسوب لوله فاضلاب با فنر

همانطور که گفته شد رسوب لوله فاضلاب در نهایت منجر به گرفتگی لوله فاضلاب می شود. یکی از بهترین راه هایی که کاملا برای رسوب زدایی لوله فاضلاب موثر است فنر لوله بازکنی است .
چنانچه مهارتی در استفاده از فنر لوله بازکنی ندارید، حتما از یک متخصص لوله بازکنی کمک بگیرید. در برچسب می توانید به راحتی با این افراد ارتباط بگیرید .این خدمات صرفا در شهر تهران می باشد و افرادی که در تهران ساکن هستند میتوانند با شماره تلفن لوله بازکن ها تماس بگیرند. لوله بازکنی امیران سرویس شبانه روز در خدمت شما مشتریان عزیزان هستند.

از بین بردن چربی چاه فاضلاب

2- استفاده از جرم گیر لوله فاضلاب

در پاره ای لز موارد رسوب داخل لوله های فاضلاب و جرم های ایجاد شده با اندکی اسید یا محلول های شیمیایی قابل رفع شدن است. برای مثال تجکع چربی و فضولات در اغلب موارد با اسید لوله بازکنی از بین می رود.
برای این امر به یک میزان مشخص اسید را باید در چاه فاضلاب ریخته و چند ساعتی صبر کرد تا اسید کار خوود را بکند با ریختن چند لگن آب داخل چاه فاضلاب عمل جرم گیری لوله فاضلاب را به خوبی انجام دهیم .
توجه داشته باشید که در استفاده از محلول لوله بازکنی باید بسیار احتیاط را رعایت کنید و در مصرف آن زیاده روی نکنید زیرا اسید لوله بازکنی باعث می شود لوله ها دچار پوسیدگی و خوردگی شود.

رسوب گیری لوله های فاضلاب

3 - رسوب زدایی لوله فاضلاب با خدمات لوله بازکنی

گاهی ریختن اسید یا دیگر انواع محلول ها چندان چاره ساز نیست . گاهی جنس ماده ای در مسیر لوله فاضلاب مانع ایجاد کرده جوری نیست که بتوان با اسید یا محلول های لوله بازکنی آن را برطرف کرد مانند نخاله ساختمانی و سیمان و گچ.
در مواقعی گه رسوب با مواد نخاله ساختمانی است مشکل با ریختن اسید یا انواع محلول های شیمیایی یا دستی بر طرف نمی شود.این امر ممکن است آسیب های جدی به ساختار و ساختمان لوله های فاضلاب بزند و در این صورتحتما هزینه های زیادی از بنایی و تعویض لوله های فاضلاب و ...بر دوش شما می اندازد.
گاه حجم این مواد سد کننده فاضلاب به حدی است که با ریختن اسید یا محلول باز کننده مشکل حل نمی شود مثلا گاهی مسیر لوله فاضلاب با دستمال توالت و دستمال کاغذی گیر کرده و این دستمال ها مانند یک توده جرم زیاد در آن رسوب کرده و سفت شده است .
در اینطور مواقع تنها راه افراد کمک از یک متخصص لوله بازکنی است تا با مهارت و تجهیزات پیشرفته ای که دارد این مشکل را فوری حل کند. با متخصصین لوله بازکنی امیران سرویس تماس بگیرید .

4 - جرم گیری لوله فاضلاب با محلول جوش شیرین و سرکه

استفاده از جوش شیرین و سرکه یکی از ساده ترین و در عین حال موثر ترین روش از بین بردن رسوب داخل لوله فاضلاب است. اما همانطور که گفته شد رسوب هایی که به دلیل سیمان تجمع مو و دستمال باشد را با این محلول نمی توان از بین برد .

برای استفاده از این روش کافیه که ابتدا نصف فنجام  جوش شیرین را درون لوله بریزید و سپس نصف فنجان دیگر سرکه به آن اضافه کنید. مخلوط سرکه و جوش شیرین درون لوله فاضلاب ترکیب شیمیایی را ایجاد می کند که به راحتی رسوبات لوله فاضلاب را از بین می برد.

بهترین راه جرم گیری لوله فاضلاب

از آن جا که رسوب ممکن است در لوله های فاضلاب آشپز خانه یا حمام هم به موازات توالت بنشیند و باعث گرفتگی شود با استفاده از فنر یک راه حل معقول خواهد بود.
در حال حاضر انواع و اقسام فنر ها و سرفنر ها به شکل دستی و یابا کمک ماشین آلات مخصوص یا دریل برقی وجود دارند که نحوه جرم گیری لوله فاضلاب به کمک آن ها بسیار ساده است .
فنر ها رسوبات مسیر فاضلاب را از جلوی زاه برمی دارند یا می تراشند و این مطمئن ترین راه برای از بین بردن رسوب لوله فاضلاب است . پس به یاد داشته باشید که برای حل این مشکل به سمت کارهایی که ممکن است به سیستم فاضلاب منزلتان آسیب جدی بزند نروید.

استفاده از فنر لوله و یا کمک از یک متخصص لوله بازکنی از بهترین راه های تضمینی از بین بردن رسوب لوله فاضلاب است.

در چه مواقعی برا یجرم گیری فاضلاب و جرم گیری لوله پلی اتلین از محلول های لوله بازکنی استفاده کنیم؟

به طور کلی استفاده از محلول لوله بازکنی جهت از بین بردن رسوب داخل لوله توصیه نمی شود . اما اگر رسوب و یا گرفتگی خیلی سطحی باشد تنها با یکبار استفتاده می توان این مشکل را رفع کرد.

چاه بازکنی کاشانی

چگونه یک متخصص لوله بازکنی ماهر و قابل اعتماد برای رسوب زدایی لوله فاضلاب پیدا کنیم؟

امیران سرویس به عنوان یکی از تخصصی ترین سایت های لوله و چاه بازکن با افرادی قابل اعتماد همکاری دارد که در سراسر تهران 24 ساعته خدمات ارائه می دهند. تنها کافیست وارد سایت شده و منطقه خود را انتخاب نمایید بااین کار نحوه جرم گیری لوله های آب ساختمان شما به بهترین نحو انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تماس ( کلیک کنید )