کرم پودر

راهنمای خرید کرم پودر

کرم پودر جزء اصلی ترین لوازم آرایشی وبهداشتی صورت شناخته می شود که هنگام استفاده به راحتی ایرادات ولکه های صورت را می پوشاند وپوست کاملا صاف وجذاب به ارمغان می آورد. اگر تصمیم گرفتید یک کرم پودر خوب خریداری کنید وبه دنبال راهنمای خرید کرم پودر هستید، دراین مطلب همراه ما باشید. 

ماتمام تلاش خودرا انجام می دهیم تا با ارائه نکات کاملا حرفه ای بتوانید در خرید خود موفق باشید وهنگام استفاده از کرم پودر در نهایت لذت را ببرید. امروزه در بازار کرم پودر در رنگ ها ومدل های مختلفی موجود است که هر کدام برای پوست و آرایش خاصی استفاده می شود. پس برای داشتن یک راهنمای خرید کرم پودر باید ابتدا مشخص کنید، نوع پوستتان چیست وبرای چه مدل آرایشی تصمیم گرفته اید، کرم پودر خریداری کنید.

راهنمای کرم پودر برای پوست چرب

افرادی که دارای پوست چرب هستند، باید در انتخاب کرم پودر نهایت دقت را داشته باشند. این دسته از افراد معمولا پوست شان دارای منافذ باز است. بهترین انتخاب برای پوست های چرب استفاده از کرم پودر فاقد چربی است. چرا که استفاده از کرم پودر های چربی برای پوست های چرب پوست را براق  کند ودر نتیجه زیبایی آرایش را  بین می رود. 

کرم پودر های مایع یا جامد با خاصیت آبرسانی گزینه ایده آلی برای افراد دارای پوست چرب هست.

راهنمای خرید کرم پودر برای پوست خشک

. افراد دارای پوست خشک برای داشتن راهنمای خرید کرم پودر باید به نکات بیشتری توجه کند. پوست های خشک معمولا با آسیب دیدگی بیشتری مواجه هستند وقرار گرفتن کرم پودر بر روی این دسته از پوست ها کمی سخت به نظر می رسد وممکناست بعد از مدتی کرم پودر حالت پوسته پوسته شدن برای پوست خشک به دست آورد. برای این که چنین مشکلاتی مواجه نشوید،بهتر است قبل ازاستفاده از کرم پودر زیر سازی آرایش انجام دهید.افرادی که دارای پوست خشک هستند، باید قبل از شروع آرایش از کرم های مرطوب کننده استفاده کنند تا پوست آمادگی لازم رابرای آرایش به دست آورد.

همچنین انتخاب کرم پودر دارای درصد کم چربی برای پوست خشک گزینه مناسب تری خواهد بود و استفاده از کرم پودر های حاوی آبرسان ومرطوب کننده از خشکی بیش از حد پوست جلوگیری می کند.

با ویژگی های مهم کرم پودر آشنا شوید

یکی از نکات اصلی راهنمای خرید کرم پودر دانستن ویژگی های مهم کرم پودر مناسب است. یک کرم پودر خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ درادامهبه ویژگی های مهم کرم پودر می پردازیم تا هنگام خرید راحت تر تصمیم بگیرید.

بیشتر بخوانید::راهنمای خرید کرم پودربرای پوست معمولی

کرم پودر

به بافت منسب کرم پودر توجه کنید

کرم پودر هایی که بافت و غلظت مناسب برخوردار هستند، بهتر بر روی پوست قرار می گیرند وخیلی زود حالت خودرا از دست نمی دهند. اگر کرم پودررا متناسب با پوست خود انتخاب کنید مطمئنااز بافت کرم پودر هم رضایت کامل را کسب می کنید.درغیر این صورت ممکن است هنگام استفاده از کرم پودر با مشکلات مختلفی مواجه می شوید وحتی آراش تان خیلی سریع زیبایی خود را از دست می دهد.

همانطور که میتوانید کرم پودر در رنگ های مختلف در بازار موجود است. اما مناسب ترین کرم پودر از لحاظ رنگ کرم پودری است که بارنگ پوستتان همخوانی داشته باشد.پس اگر احساس کردید هنگام استفاده از کرم پودر پوست تان بیش از حد سفید یا روشن شده است یا بیش از اندازه تیره به نظرمیرسد هر گز از چنین کرم پودری استفاده نکنید.همچنین برای تست رنگ کرم پودر حتما از پوست گردن استفاده کنید. خیلی ها به اشتباه برای تست کرم پودر از پوست دستشان کمک می گیرند که این کار موجب می شود دراانتخاب رنگ مناسب دچار اشتباه شوند.
همچنین به تناژ رنگ پوست توجه ویژه داشته باشید. رنگ های مختلف ککرم پودر در سه دسته گرم،سرد ومعمولی تقسیم می شود. برای تشخیص تناژرنگ پوستتان می توانید از یک شی نارنجی و صورتی کمک بگیرید ودر کنار صورتتان قرار دهید . اگر رنگ نارنجی درخشندگی پوست شمارا بیشتر کرد برای انتخاب کرم پودر های گرم اقدام کنید. اما اگر رنگ کرم پودر خودرا سرد انتخاب کنید .

کرم پودر

برند های مطرح کرم پودر را بشناسید

بهترین راه حل برای داشتن راهنمای خرید کرم پودر شناخت برندهای مطرح ومعتبر دنیاست. هر چقدر برندی که برای کرم پودر انتخاب می کنید بهتر باشد ، نتیجه ای که هنگام استفاده از کرم مشاهده می کنید. ایده آل ترخواهد بود.البته در مورد میزان پوشش دهی بافت وقیمت برندهای مختلف تحقیقات لازم را انجام دهید وبا آگاهی کامل برای خرید اقدام کنید. برای این کار می توانی به سایت های معتبر لوازم آرایشی مراجعه نمایید.

کیزان پوشش دهی کرم پودر چقدر باشد ، بهتر است؟

در راهنمای خرید کرم پودر بایدمیزان پوشش دهی مورد نیاز خودرا مشخص کنید. هر چقدر مشکلات وایرادات صورت شما بیشتر باشد مطمئن به پوشش دهی بالاتری نیاز خواهد داشت.
معمولا قیمن کرم پودر بر اساس میزان پوشش دهی آن مشخص می شود . البته میزان پوشش دهی کرم پودر به نوع استفاده شما هم بستگی دارد . زمانی که کرم را برای استفاده روزانه می خواهید لازم نیست کرم پودر هایی با پوششش دهی قوی انتخاب کنید.

علاوه بر تهیه کرم پودر مناسب باید نحوه استفاده درست از آن راهم بلد باشید .درغیر این صورت احتمال این که کرم پودر به خوبی بر روی پوست شما قرار نگیرد یا آرایش شما زیبا به نظر نرسد ، بسیار زیاد است . هنگام استفاده از کرم پودر سعی کنیدمقدار مناسبی از آن را برای پوست قرار دهید. استفاده بیش از اندازه از کرم پودر موجب می شود صورت شما حالت طبیعی نداشته باشد وخیلی زود بافت کرم پودر تغیییر پیدا کند.
اولین نکته برای استفاده درست از کرم پودر تهیه وسیله مناسب است. این روزها برای استفاده از کرم پودر از ابزار های مختلفی مانند براش و پد استفاده می کنند که بهترین ابزار براش مخصوص کرم پودراست .اما هر نوع براشی برای استفاده از کرم پودر مناسب نیست . بهترین براش، براشی است که از موهای طبیعی ساخته شده است . درغیر این صورت ممکن است هنگام استفاده از براش های ساخته شده از موهای مصنوعی خطوطی بر روی کرم پودر ایجاد شود وظاهر کرم پودر غیر طبیعی جلوه دهد.

کرم پودر

اگر برای اولین بار قرار است کرم پودر تهیه کنیدو فکر کنید برخی از نکات از یادتان می رود بهترین راهکار یاد داشت کردن است. یاد داشت کردن نکات گفته شده موجب می شود یک راهنمای خرید کرم پودر همراه خود داشته باشید وباتوجه به تمام نکات خرید لذت بخشی را تجربه کنید.
البته فراموش نکنید، برای خرید کرم پودر به فروشگاه معتبر لوازم آرایشی در این زمینه مراجعه کنید،فروشگاه هایی که مطمئن باشید بهترین برند هارا در اختیار شما قرار می دهد.

نیاز به متخصص لوله بازکنی دارید؟

میتوانید برای تخلیه چاه توالت فرنگی به شماره متخصصین  لوله بازکنی امیران سرویس در سایت تماس گرفته و از پرسنل خدماتی ما استفاده کنید شبانه روزی

در ضمن امیران سرویس به شما تضمین میدهد با کمترین قیمت و بهترین ابزار و دستگاه بدون آسیب به لوله یا کاسه توالت فرنگی مشکل شما مشتریان عزیز را بر طرف کند

کرم پودر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تماس ( کلیک کنید )