لوله بازکنی عبدل آبادلوله بازکنی تهران با سرویس دهی
فوری کمتراز 20دقیقه


 • لوله بازکنی شهرک محلاتی با کادری مجرب و کاربلد  با خدمات رسانی 24 ساعته

 •  
 • ارزانترین لوله بازکنی در شهرک محلاتی بدون تعطیلی 
 • استفاده از ماسک یکبارمصرف
 • استفاده از دستکش یکبار مصرف در بدو ورود به ساختمان شما
 •  
 • با بیشترین سرویسکار در شهرک محلاتی
 • ضدعفونی وسایل مربوطه (دستگاه و فنرها)
 •  
 • لوله بازکنی شهرک محلاتی با ژنراتور قوی و بروز دنیا بدون کوچکترین آسیب به لوله ها
 •  
 • رفع گرفتگی  و بازکردن تمامی لوله ها حتی سخت مثل سیمان و قیر و …
 •  
 • لوله بازکنی با کمپرسور باد تضمینی
 • در آوردن اشیاء از فاضلاب مثل طلا ، جواهرات و گوشی موبایل و …
چاه بازکنی کاشانی

ارائه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه تضمینی و سریع با امیران سرویس

لوله بازکنی افسریه

ارائه خدمات بدون تعطیلی

ارائه خدمات لوله بازکنی در شهرک محلاتی به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی

لوله بازکنی

ارائه خدمات لوله بازکنی با ضمانت

بعداز انجام کار ارائه فاکتور مهرشده و ثبت شده با ضمانت نامه 12 ماهه درسراسرتهران

لوله بازکنی

ارائه خدمات در 20 دقیقه

ارائه خدمات لوله بازکنی در شهرک محلاتی به صورت 24 ساعته سرویس کمتراز 20 دقیقه

لوله بازکنی

ارائه خدمات با کمترین قیمت

ارائه خدمات لوله بازکنی با کمترین قیمت حتی پایینتر از نرخ اتحادیه

 • خدمات امیران سرویس برای آسوده خیالی شما و ثابت کردن حسن نیت خود تنها در صورت برطرف کردن کامل مشکل شما هزینه ای را دریافت میکنیم.

 •  
 • ما  برای تضمین کیفیت خدمات خود هر لوله ای را که باز میکنیم تا یک سال ضمانت میکنیم و رفع گرفتگی رایگان طی یک سال.
 •  
 • لوله بازکنی امیران در شهرک محلاتی  چندین سرویسکار فعال و آماده به کار دارد تا 20دقیقه بعد از تماس شما در محل حاضر میشود.
 •  
 • ساعت کار خدمات امیران سرویس  24ساعته  و بدون تعطیلی حتی ایام عید
چاه بازکنی کاشانی

راههای ارتباطی با ما

شماره های مستقیم برخی از سرویسکارانخدمات ما


بهترین مکان برای نصب توالت فرنگی

فنرزن و رفع گرفتگی توالت فرنگی

رفع گرفتگی کاسه توالت فرنگی با ابزر مخصوص بدون خط و خش

لوله بازکنی تکاوران

بازکردن توالت ایرانی

لوله بازکنی و رفع گرفتگی توالت ایرانی با انواع دستگاه ها و فنر های مختلف بدون کوچکترین آسیب به لوله ها

لوله بازکنی تکاوران

لوله بازکنی سینک ظرفشویی

فنرزنی سینک ظرفشویی با فنرها و تجهیزات بهداشتی مخصوص آشپزخانه

گرفتگی لوله بامو

فنرزدن حمام

بازکردن کفشوی حمام و وان حمام بدون شکستگی و کاملا بهداشتی با افراد متخصص

لوله بازکنی تکاوران

فنرزنی پارکینگ و پشت بام

رفع گرفتگی تمامی لوله های سخت و سیمانی لوله های پارکینگ و پشت بام با دستگاه قوی

افتادن طلا در چاه توالت

در آوردن اشیاء

در آوردن اشیاء گرانقیمت و سوییچ ماشین و موبایل از لوله فاضلاب با ابزار مخصوص

چاه بازکنی کاشانی

تخلیه چاه

چاه ها به مرور زمان و در اثر تجمع رسوبات نیاز به تخلیه چاه پیدا میکنند. برای این منظور متناسب با حجم چاه و میزان رسوبات موجود در آن باید از پمپ های لجن کش با توان بالا استفاده شود. به این ترتیب مواد زائد موجود در چاه مجددا آماده بهره برداری میشود. امیران سرویس صفر تا صد خدمات تخلیه چاه را از شناسایی محل دقیق چاه تا بازسازی بنای چاه برای بهره برداری مجدد پوشش میدهد.

لایروبی چاه

پس از تخلیه چاه ، برای بالا بردن بهره وری آن لازم است که عملیات لایروبی آ انجام شود. تجمع رسوبات در لایه های مختلف روی سطح دیواره و کف چاه باعش میشود که به مرور زمان خاصیت جذب آب و فاضلاب در چاه کاهش پیدا کند. به همین دلیل شاهد گرفتگی زود هنگام چاه خواهید بود. با اجرای لایروبی چاه، سطح دیواره ها  و کف آن به دقت تراشیده می شوند تا عاری از رسوبات شوند. با خدمات لایروبی چاه امیران سرویس ، کارایی چاه ها   را به بالاترین سطح ممکن برسانید

لوله بازکنی قزوین

لوله بازکنی شبانه روزی در شهرک محلاتی

شرکت خدمات فنی امیران سرویس کلیه شعب لوله بازکنی شهرک محلاتی را به صورت 24 ساعته و شبانه روزی دایر کرده است تا در هر ساعت از شبانه روز، اگر به خدمات لوله بازکنی نیاز پیدا کردید، بتوانید با ما تماس بگیرید. مشکل گرفتگی لوله و بالا زدن آب کفشور، مشکلی نیست که برطرف کردن آن را بتوان به چند ساعت بعد موکول کرد. چون در این صورت علاوه بر آشفتگی و بهم ریختگی در خانه، امکان انتشار آلودگی زیاد است و برای ساکنین ساختمان خطرناک می باشد.

علت گرفتگی لوله ها در شهرک محلاتی

گرفتگی لوله های فاضلاب زمانی رخ می دهد که آشغال و اشیاء اضافی به داخل لوله فاضلاب بروند و در سیفون یا خمیدگی های لوله به دام بیافتند و کم کم آن قسمت از لوله محل تجمع زباله ها شده و نیاز به لوله بازکنی تهران داشته باشید. همین باعث میشود حجم زباله های داخل لوله زیادتر شود و در نهایت رسوبی از آشغال ها در لوله باقی بماند و باعث انسداد لوله فاضلاب شود.
در این زمان است که فرد تازه متوجه مشکل میشود و می فهمد که لوله فاضلاب گرفته است.
در حالی که باید پیش از این به فکر چنین روزی بود از ورود آشغال به داخل لوله جلوگیری می کرد.
اما در بسیاری از موارد موفق نمیشوند و بدون حل مشکل دست از کار میکشند.
نگران نباشید فقط اینجا کافیست از متخصصین امیران سرویس استفاده و از شره گرفتگی لوله راحت بشین

چاه بازکنی کاشانی
چاه بازکنی با فنر

هزینه لوله بازکنی

یکی از دغدغه های شهروندان عزیز تهرانی این است که برای انجام خدماتی از قبیل رفع گرفتگی لوله، تشخیص نشتی و محل ترکیدگی لوله، رفع نم و رطوبت، رفع بوی بد فاضلاب، تعویض کاسه توالت و موارد دیگر، چقدر باید هزینه پرداخت کنند. زیرا هر یک از شرکت های لوله بازکنی نرخ جداگانه ای دارند. ولی در این شرکت کلیه خدمات لوله بازکنی تهران زیر قیمت اتحادیه لوله بازکنی انجام می گیرد. جهت اطلاع همشهریان عزیز این مطلب را نیز به اطلاع می رساند که قیمت و تعرفه لوله بازکنی تحت تاثیر چند عامل است که توجه شما را به آن جلب می کنیم. 

با توجه به دستگاهی که برای رفع گرفتگی لوله مورد استفاده قرار می گیرد، دستمزد لوله بازکنی می تواند متغیر باشد. مثلاً قیمت لوله بازکنی با فنر دستی، با قیمت لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا یکسان نمی باشد.

لوله بازکنی شهرک محلاتی

لوله بازکنی فوری در شهرک محلاتی

یکی از نکاتی که در حرفه و مشاغل خدماتی از جمله لوله بازکنی از اهمیت بسزایی برخوردار است، سرعت عمل و حضور به موقع در محل است. گرفتگی لوله، وجود نشتی یا ترکیدگی در لوله ها و مشکلاتی از این قبیل، باید به سرعت برطرف شوند. وگرنه علاوه بر اوضاع نابسامان که در خانه بوجود می آورد، ممکن است خطرات و هزینه های بیشتری به دنبال داشته باشد. بنابراین یکی از شعارهای اصلی شر کت های لوله بازکنی، سرعت عمل و لوله بازکنی فوری در شهرک محلاتی است. شما هم قبل از اینکه با یک شرکت تماس بگیرید، نظرات مشتریان قبلی را بررسی کرده و مطمئن شوید که این شرکت ما، دارای پرسنل و سرویسکاران خوش قول و متعهدی است. شرکت امیران سرویس نیز، جهت پوشش دهی به این شعار، شعبات مختلفی در سراسر تهران مستقر کرده است تا از نزدیک ترین شعبه، سرویسکار به محل اعزام شود.

لوله بازکنی بدون کثیف کاری در شهرک محلاتی

لوله ها و چاه فاضلاب مملو از باکتری و میکروب هستند. حال اگر در این حرفه با سهل انگاری سرویسکاران، مواجه شویم این آلودگی به سرعت در محیط اطراف، پخش می شود و می تواند منجر به بیماری های گوناگون برای سرویسکار یا کارفرما شود. به همین دلیل است که رعایت بهداشت در این شغل، حرف اول را می زند. علاوه بر این، سرویسکاران، همگی دارای کارت بهداشت هستند که موظف به تمدید به موقع، انجام آزمایشات ادواری هستند تا سلامت آنها از هر لحاظ تضمین شود.

تجهیزات لوله بازکنی

درشرکت ما ، کلیه تجهیزات لوله بازکنی، از جمله فنر لوله بازکنی در متراژ مختلف، فنر لوله بازکنی برقی، پمپ تراکم هوا، ژنراتور لوله بازکنی و انواع سرفنر لوله بازکنی و چنگک وجود دارد. اگرچه فقط وجود تجهیزات کافی نیست و در کنار آن باید سرویسکاران تخصص و تجربه کافی برای کار با این تجهیزات را داشته باشند تا بتوانند بهترین راه حل را انتخاب کنند.

مزایای لوله بازکنی تهران با فنر برقی

برای انواع گرفتگی های لوله ها می توان از فنر برقی لوله بازکنی استفاده کرد. اگر گرفتگی لوله به وسیله مواد سخت همچون مصالح ساختمانی گچ و سیمان باشد، می توان به راحتی با فنر برقی گرفتگی لوله را برطرف کرد. اگر مواد سخت غیر از مصالح ساختمانی همچون شیشه در لوله افتاده باشد، این وسیله راهگشا است. جداره لوله هایی که دچار رسوب گرفتگی شده اند را می توان با فنر برقی لوله بازکنی، رسوب زدایی کرد. حداقل کثیف کاری را دارد. زمان کمی صرف کار می شود. فنر لوله بازکنی برقی در متراژ مختلف از 1 متر الی 30 متر وجود دارد.

تفاوت لوله بازکنی با دریل و ژنراتور

چند سال پیش، برای لوله بازکنی از وسیله ای که متشکل از فنر و دریل بود استفاده می شد که بزرگترین عیب این دستگاه این است که نمی توان سرعت و دور دستگاه را کنترل کرد. که این امر موجب می شد علاوه بر کثیف کاری، کاسه توالت یا لوله ای که دچار گرفتگی شده بود، بشکند. ولی در سال های اخیر دستگاه پایه دار لوله بازکنی به نام ژنراتور وارد بازار شده است که به وسیله اهرمی که دارد می توان دور موتور را کنترل کرد. همینطور اینکه می توان طول فنر را در این دستگاه تنظیم کرد.

لوله بازکنی قزوین

چه زمانهایی به لوله بازکنی نیاز دارید؟

بسیاری مواقع مشکلاتی در ساختمان بوجود می آید که افراد غافل از این هستند که این موارد جزو مشکلات رایج لوله و فاضلاب است. با شناخت این مشکلات، می توانید متوجه شوید که نیاز به تماس با شرکت لوله بازکنی دارید. البته نباید ناآگاهانه دست به کاری بزنید. چون مردم فکر می کنند می توانند با شلنگ و فشار آب، گرفتگی لوله ها را رفع کنند. در ادامه به بیان تعدادی از مشکلات رایج لوله و فاضلاب بپردازیم. تخلیه کند آب

صدای چکه کردن آب از لوله

افتادن جسم خارجی در لوله

استشمام بوی بد فاضلاب

وجود نم و رطوبت

علت بوی بد فاضلاب چیست؟

گاهی اوقات شاهد انتشار بوی بد و نامطبوعی از چاه فاضلاب هستیم که میتواند به دلایل مختلفی رخ بدهد، یکی از این دلایل رسوب چربی و روغن در لوله سینک ظرفشویی است که سبب می شود مواد غذایی و زباله هایی که درون لوله میریزد روی هم تلنبار شده و با پوسیدن آنها بوی ناخوشایندی منتشر شود . علت دیگر پرشدن چاه توالت است که امکان دارد. و بر اثر گرفتگی لوله فاضلاب یا مشکل سیفون رخ بدهد . بهترین کار برای رهایی از بوی نامطبوع فاضلاب این است با لوله بازکنی امیران سرویس تماس بگیرید و از خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه بهره مند شوید.

این کار ساده است ، هر جای شهرک محلاتی که هستید فقط کافیست با شماره پشتیبانی (09109746060) تماس گرفته و در خواست خدمات لوله بازکنی را ثبت کنید تا همکاران ما کمتراز20دقیقه در محل حاضر شوند.

صفحه های پربازدید لوله بازکنی شهرک محلاتی

برای تماس ( کلیک کنید )